Jak uzyskać piękny i gęsty zarost dzięki przeszczepowi?

przeszczep-brody-wasow

Męski zarost w postaci wąsów i brody to dla wielu mężczyzn oznaka męskości, siły i pewności siebie. Niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić na zapuszczenie gęstej i lśniącej brody, o którą każdego dnia będziemy należycie dbać. Wielu z nas czy to za sprawą genów, hormonów czy też przebytych chorób nie może osiągnąć wymarzonej brody i w związku z tym traci pewność siebie. Co zatem zrobić by przywrócić męskość w nasze ciała?

Co zrobić by ponownie „przywitać” bujny zarost?

Niestety, nie zawsze jest tak jak tego chcemy. Niekiedy nigdy nie możemy osiągnąć zamierzonego efektu, a czasami po prostu broda zaczyna nam się przerzedzać. Czynników takiego zachowania może być wiele – uwarunkowania genetyczne, hormony czy też przebyte choroby – to najczęstsze przyczyny takiego stanu rzeczy. W końcu włosy na twarzy zachowują się bardzo podobnie do tych na głowie, więc i powody ich tracenia są bardzo podobno, a często nawet powiązane z łysieniem. Pamiętajmy, że ilość oraz jakość włosów często odzwierciedla nasz stan zdrowia, dlatego jeśli tylko obserwujemy problemy związane z utratą włosów czy to na głowie, czy też na brodzie, udajmy się do lekarza, który dokładnie zbada nasz problem.

Obecnie wraz z rozwojem medycyny i technologii istnieje już wiele skutecznych metod pozwalających nam przywrócić zarostowi dawną gęstość i blask. Zaczynając od suplementów poprawiających naszą sytuację, po kosmetyki, maści i zabiegi kosmetyczne, aż kończąc na przeszczepie brody. Zanim jednak zdecydujemy się na taki krok, powinniśmy przejść szereg szczegółowych badań, które wykluczą problemy związane z hormonami, a dokładniej z androgenami oraz stanami chorobowymi, ponieważ w takich przypadkach żadna pielęgnacja brody nie przyniesie zamierzonych efektów. Najpierw musimy uporać się właśnie z problemami hormonalnymi czy też chorobowymi, a dopiero przejść do wzmocnienia czy odnowienia zarostu.

Jak wygląda przeszczep brody?

Sam przeszczep brody jest bardzo podobny do przeszczepu włosów na głowie. Również pobierane są najpierw mieszki włosowe (w tym przypadku z podbródka), a następnie wszczepiane w miejsca pozbawione zarostu. Do wyboru mamy kilka nowoczesnych metod. Istnieją oczywiście jeszcze te manualne, gdzie to lekarz osobiście pobiera i rozdziela mieszki włosowe, ale również i metody transplantacji wykonywane przez robota Artas IX, który to wszystko wykonuje w pełni bezpiecznie i co najważniejsze w stu procentach skutecznie, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia mieszków włosowych.

Jaki efekt możemy uzyskać?

Efekt transplantacji brody będzie widoczny w pełni dopiero po upływie około pół roku, czyli bardzo podobnie jak w przypadku włosów na głowie. Dochodzi do tego tak późno, ponieważ najpierw muszą wypaść stare włosy, a dopiero w ich miejsce wyrastają nowe, przeszczepione włosy. Jednakże najczęściej możemy finalnie zaobserwować piękny i naturalny efekt, który na pewno sprosta naszym oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne